Original Strength Pressing RESET Certification

Dowiedz się, jak wzmocnić układ nerwowy i zresetować ciało. Osiągaj swoje cele fizyczne łatwiej i odkrywaj niewykorzystaną siłę w swoim ciele.

Jakie jest przeznaczenie certyfikacji Pressing RESET?

Ten kurs Pressing RESET firmy Original Strength jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje zdolności ruchowe. Podczas tego kursu, osoby z branży zdrowia, wellness, fitnessu i edukacji będą miały możliwość uzyskania certyfikatu oraz kontynuowania swojego rozwoju zawodowego. Jednocześnie, jest również odpowiedni dla osób codziennych, które pragną nauczyć się lepszego poruszania, aby prowadzić lepsze i silniejsze życie.

Certyfikacja OS Pressing RESET stanowi również podstawę do uzyskania certyfikacji OS Pro RESET, która jest skierowana do specjalistów z dziedziny zdrowia i fitnessu, a także do osób, które po prostu chcą dowiedzieć się więcej o przyczynach skuteczności metody OS dla tak wielu osób.

Co jest zawarte w certyfikacji?

W trakcie 7-godzinnego szkolenia OS Pressing RESET uczestnicy będą się poruszać i wykonywać to, na co ich stać, jednocześnie ucząc się:

Międzynarodowo uznane Original Strength wprowadzi swoje innowacyjne techniki przywracania ruchu, zwane Pressing RESET, podczas certyfikacji planowanej w Centrum Kettlebell w Krakowie. Techniki te zostały zaprezentowane przez The Washington Post, The Huntington Post i CNN, opierając się na idei przyciskania RESET. Możesz zresetować swoje ciało, dostępując do swojego układu nerwowego, aby przywrócić mobilność i pełny potencjał.

Zastosowanie regularnych OS RESETS przyniosło pozytywne, a nawet zdumiewające efekty. Resetowanie jest odpowiednie dla wszystkich i wymaga niewielkiego czasu i miejsca do wykonania, a także nie wymaga żadnego sprzętu.

Jako fundament dla wszelkich innych systemów treningu siłowego, systemów ruchowych, rozwoju człowieka, regeneracji fizycznej oraz ogólnych systemów poprawy jakości życia, misją Original Strength jest dostarczenie specjalistom zdrowia i fitnessu wszystkich niezbędnych narzędzi, które pomogą ich klientom i pacjentom osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

System Original Strength opiera się na trzech głównych zasadach, które tworzą każde z “Big 5 RESETS”. Podobnie jak w przypadku komputera czy telefonu komórkowego, gdy się zablokują lub przestaną działać normalnie, przeprowadza się restart lub wciśnięcie przycisku RESET, co pozwala im wrócić do pierwotnego stanu i funkcjonować tak, jak powinny. Niektórzy ludzie widzą zmiany już po krótkim czasie, inni po dłuższym okresie, ale każdy doświadcza zmian, jeśli regularnie i konsekwentnie korzysta z RESETU, nawet przez kilka minut dziennie.

“Dostęp do naszej reaktywnej siły za pomocą programu Original Strength jest jednym z niewielu programów, które nasz zespół w Johns Hopkins stwierdził, że spełniają podstawowe potrzeby praktycznie każdej grupy pacjentów, z jaką mamy do czynienia. Nasze grupy pacjentów obejmują osoby z medycznymi schorzeniami, takimi jak rak, problemy układu mięśniowo-szkieletowego, neurologiczne, amputacje czy przeszczepy, a także zawodowych sportowców i aktywnych osób starszych. Program jest łatwy do wdrożenia, a my systematycznie szkolimy naszych dostawców usług ambulatoryjnych oraz personel pomocniczy, w tym studentów, techników rehabilitacji, rezydentów i terapeutów”

– Ken Johnson, Kierownik Fizjoterapii Ambulatoryjnej, Johns Hopkins.

Nauczymy Cię, jak wykorzystać system rozwoju człowieka, aby zrozumieć dlaczego Twój klient może poruszać się w określony sposób lub nie potrafić przejść do kolejnego poziomu. W ramach tej certyfikacji, dowiesz się jak i dlaczego ludzkie ciało jest zdolne zapamiętywać swoje pierwotne wzorce ruchowe.

Będziesz w stanie wykorzystać zdobytą wiedzę na sobie oraz na klientach w każdym wieku, kondycji zdrowotnej czy fizycznej (o ile mają zgodę lekarską). Ta certyfikacja pomoże Ci zmieniać życia, być może nawet Twoje własne.

„Przysiad stawał się głębszy, dotykano palcami stóp (niektórzy po raz pierwszy), układy przedsionkowe były odkurzane i wykorzystywane w praktyce, a co najważniejsze, podstawowe prawo człowieka do ruchu było w jakiś sposób odzyskiwane przez każdą osobę.

To była piękna rzecz."
Aleks Salkin
„Moja kariera zmieniła się, gdy Tim Anderson został moim partnerem na warsztatach przed laty. Te radykalnie proste techniki Reser, Pattern i Tie the X stały się fundamentem mojej siłowni... mojego życia.

Rada Tima, aby "zresetować się" między seriami, pozwoliła mi wyjść z emerytury i pobić rekordy stanowe w podnoszeniu olimpijskim.”
Dan John

Typowy uczestnik szkolenia OS Pressing RESET to profesjonalista z branży zdrowia, fitnessu lub edukacji.

Niektórzy pracują w swoim zawodzie od wielu lat, inni są nowicjuszami. Niektórzy pracują w niszowych rynkach, takich jak osoby starsze lub określone choroby neuromuskularne, inni pracują z zawodowymi sportowcami, a jeszcze inni mają pacjentów przed/ po operacjach lub osób, które przeszły udar.

Wszyscy uczestnicy mają wspólny cel – chcą pomóc swoim klientom, niezależnie od tego, kim są, w poprawie i osiągnięciu bardziej znaczących wyników. Ta różnorodność uczestników jest także częścią tego, co czyni to szkolenie tak wartościowym dla naszych uczestników.

Misją Original Strength jest przyniesienie nadziei i siły ruchu dla każdego na świecie.

Wierzymy, że zastosowanie trzech kluczowych zasad ruchu człowieka może wzmocnić układ nerwowy i zresetować ciało.

3 kluczowe zasady ruchu człowieka:

Ciało człowieka i jego funkcje są intensywnie badane, co czyni je jednym z najbardziej naukowo badanych tematów na świecie. Układ nerwowy może powrócić do pierwotnych wzorców działania ciała dzięki neuroplastyczności. System OS koncentruje się na tym, w jaki sposób ciało zostało stworzone i jak jest ono wpływane przez układ nerwowy, rozpoczynając od systemu rozwoju człowieka, który jest obecny w każdym człowieku od urodzenia.

Zarezerwuj miejsce na Certyfikację!

Master Instructor

Fabio Zonin

Fabio to Mistrz Instruktor OS (Original Strength), Mistrz Instruktor StrongFirst, były naturalny kulturysta oraz powerlifter. Od prawie dwóch dekad pełni rolę Mistrza Instruktora i członka Komitetu Doradczego FIF (Włoska Federacja Fitnesu).

Autor licznych podręczników i filmów do kursów certyfikacyjnych instruktorów FIF, oraz artykułów dotyczących siły, fitnessu i kulturystyki we Włoszech.

Zarezerwuj miejsce na workshop 2 marca 2024


Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy