Certyfikacje instruktorskie Flexible Steel

Flexiblee Steel

Flexible Steel to system treningowy o budowaniu elastyczności bez utraty siły oraz siły bez utraty elastyczności. Po co wybierać kiedy można równocześnie rozwijać obie te umiejętności. Buduj lepszą kontrolę ciała, dzięki sprawdzonym metodom treningowym.

Założycielem systemu Flexible Steel jest Jon Engum, Master StrongFirst, 
Grandmaster Taekwondo 7 Dan.
 Zdecydowana większość materiału tu zawartego pochodzi od Pavla Tsatsouline’a, założyciela szkoły siły StrongFirst. Obie organizacje to systemy partnerskie.

O FLEXIBLE STEEL

Bądź elastyczny i silny zarazem – to perfekcyjny balans. Rozwiń umiejętności i kontrolę swojego ciała dzięki Flexible Steel.

„Flexible Steel to kompleksowy system treningowy, którego głównym celem jest bycie silnym i elastycznym w idealnej równowadze. System Flexible Steel jest dla każdego. Wszystkie grupy wiekowe, dyscypliny i aktywności sportowe mogą odnieść korzyści i odzyskać siłę oraz elastyczność młodości.

Trenerze, Ty też skorzystasz z systemu Flexible Steel. Pokaż swoim uczniom błyskawiczne wyniki, zarówno pod względem siły, jak i elastyczności. System ten zapożycza wiele pomysłów z innych metod szkoleniowych i płynnie układa je w logiczny, progresywny porządek.

Sprawdź, co o metodzie Flexible Steel mówią instruktorzy

Flexible Steel Jona Enguma to najbardziej bezpośrednie podejście do efektywnej elastyczności, jakie kiedykolwiek znalazłem. Jest to zwięzła instrukcja krok po kroku, która eliminuje wszelkie zgadywanie. Ustrukturyzowane podejście do rozciągania, które dokładnie mówi uczniowi, co się rozciąga, w jakiej kolejności i ile dokładnie zrobić ma powtórzeń i serii. Jeśli szukasz sesnsownej instrukcji, aby uzyskać natychmiastową i niesamowitą poprawę elastyczności, to jest to. Twoje ciało Ci podziękuje, konkurencja będzie Cię szanować, a Twoi klienci Cię pokochają.

- John Scott Stevens

StrongFirst Certified Instructor, CK-FMS, czarny pas 5 stopnia Taekwondo


Flexible Steel to moja ulubiona książka o rozciąganiu. Jon Engum osiągnął czterdziestkę, zanim osiągnął swój pierwszy szpagat. Podążaj za jego niezwykłą podróżą i osiągnij elastyczność, o której nigdy nie myślałeś, że jest możliwa.

– PAVEL TSATSOULINE

Założyciel szkoły StrongFirst

„Flexible Steel to system oparty na zasadach, który pozwoli sportowcowi stać się elastycznym i silnym na elitarnym poziomie, a starszej babci z łatwością pochylić się i zawiązać buty bez odczuwania dyskomfortu czy bólu. Grandmaster Jon Engum ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie jako wysokiej klasy sportowiec, trener siłowy i sztuk walki, pracował i dzielił się informacjami z największymi światowymi ekspertami. Do Flexible Steel wybrał najlepsze w historii techniki i ćwiczenia, powiązał je z podstawowymi zasadami budowania elastyczności i siły i ułożył je w logiczne progresje tak, aby były bezpieczne i niezwykle skuteczne. Znajomość podstawowych zasad Flexible Steel, wraz z ogromnym zestawem ćwiczeń i technik, których nauczysz się podczas certyfikacji, przyniesie rezultaty Tobie i Twoim klientom, które wzniosą Was na wyższy poziom!”

- Fabio Zonin

Master StrongFirst / Flexible Steel European Director


Uzyskaj większy zasięg dla swojej siły i więcej siły dla swojego zasięgu.

- Alexey Senart

Flexible Steel Instructor – Paryż, Francja


FLEXIBLE STEEL POLSKA

Za organizację certyfikacji i wydarzeń Flexible Steel w Polsce odpowiadają dwie osoby w randze Flexible Steel Instructor Specialist.


Andżelika Stefańska Kowalik instruktorka flexible steel

Andżelika Stefańska-Kowalik

Zawodowo pomaga zapracowanym osobom budować siłę przy użyciu kettlebell, sztang i masy własnego ciała. Specjalizuje się też w treningach poprawiających mobilność stawów i elastyczności mięśni. Jako StrongFirst Teacher of Strength (Senior /Elite Instructor) i Flexible Steel Instructor Specialist szkoli i egzaminuje instruktorów podczas certyfikacji na całym świecie, m.in. USA, Chiny, Włochy, Korea Południowa. 

Tytuł Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy certyfikowany przez REPs otrzymała po rocznym szkoleniu Blackroll® Therapy, które ukończyła z wyróżnieniem. Regularnie pomaga osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. 

W swojej pracy trenerskiej łączy filozofię wschodnich sztuki walki Kung Fu oraz StrongFirst. Czterokrotna medalista mistrzostw świata Wushu i wieloletnia reprezentantka Kadry Narodowej Polski. Założycielka i szefowa Centrum Kettlebell Kraków oraz autorka kursów online Tiger-Zone. Twierdzi, że siła to wybór.

Piotr Kowalik

Założyciel oraz szef Centrum Sportu i Szkoły Sztuk Walki IRBIS w Krakowie. Trener chińskich sztuk walki i szkoleniowiec złotych medalistów Mistrzostw Polski Wushu.

Posiada wiedzę i doświadczenie jak budować i rozwijać umiejętności ludzkiego ciała w kontekście jego sprawności, koordynacji, siły i wytrzymałości. Instruktor StrongFirst SFG2/SFB oraz Flexible Steel Instructor Specialist, Ground Force Method i FMS. Z pasją i zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę podczas treningów w Centrum Kettlebell Kraków, jak również w trakcie prowadzonych szkoleń i warsztatów. Od 2009 roku w założonej przez siebie szkole uczy chińskich sztuk walki – Choy Lee Fut Kung Fu, które nieprzerwanie trenuje od 1991 roku. Od lat jeden z najbardziej utytułowanych, czołowych zawodników Kung Fu (Wushu) w Polsce. Zajmuje się trenowaniem form tradycyjnych oraz form sportowych. Posiada tytuły Mistrza Świata wywalczone na Mistrzostwach Świata w roku 2004 w Chile oraz 2006 i 2010 w Chinach.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA W POLSCE:


FLEXIBLE STEEL COMBO LEVEL 1 & 2 - Certyfikacja Instruktorska

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W CERTYFIKACJI FLEXIBLE STEEL

Poziom 1

$499 $399

Poziom 2

$499 $399

COMBO Poziom
1 & 2


$998  $798

PROGRAM CERTYFIKACJI LEVEL 1

Część 1 - Ćwiczenia Mobilnościowe

Część 2 - Power Stretching

Formuły Flexible Steel dla natychmiastowych rezultatów:

Uczestnicy otrzymają wydrukowany skrypt - Flexible Steel Instructor Manual.

Zobacz relację z certyfikacji instruktorskiej LEVEL 1

PROGRAM CERTYFIKACJI LEVEL 2

Część 1 - Ćwiczenia Mobilnościowe

Przykładowe celowane Programy Mobilności dla:


Uczestnicy otrzymają wydrukowany skrypt - Flexible Steel Instructor Level 2 Manual.

Zobacz relację z certyfikacji instruktorskiej LEVEL 2

PROWADZĄCY​

Andżelika Stefańska-Kowalik (Flexible Steel Instructor Specialist, StrongFirst Certified Senior Instructor, StrongFirst Elite Instructor)


Piotr Kowalik (Flexible Steel Instructor Specialist, StrongFirst SFG1/SFB Instructor, Choy Lee Fut Kung Fu WST Country Master)

DLA KOGO

Certyfikacja Instruktorska Flexible Steel jest dla wszystkich, którzy chcą poznać program poprawy elastyczności, który nie poświęca siły kosztem mobilności i mobilności kosztem siły. Aby wziąć udział w kursie poziomu pierwszego nie potrzeba żadnych wcześniejszych umiejętności. Nie ma również żadnych testów dla poziomu 1.

Aby zaliczyć poziom 2 należy wziąć udział w szkoleniu, uczestniczyć w GRAD WORKOUT podczas szkolenia, a po odbyciu kursu poziomu 2 uczestnicy muszą przesłać wideo studium przypadku w jaki sposób nauczają – to wszystkie wymogi dla uzyskania certyfikatu instruktorskiego poziomu 2.

CZYM JEST
FLEXIBLE STEEL?

Flexible Steel to kompleksowy system treningowy którego głównym przesłaniem jest “Nie pozwól by twoja siła wpływała niekorzystnie na twoją elastyczność, ani żeby twoja elastyczność powodowała braki w sile. Bądź zarówno silny jak i elastyczny perfekcyjnie równoważąc obie cechy.”

CZYM NIE JEST
FLEXIBLE STEEL?

Flexible Steel to nie alternatywa ani konkurencja dla czegokolwiek innego istniejącego na dzisiejszym rynku. System Flexible Steel wykorzystuje wiele idei z różnych sposobów treningowych i bezproblemowo układa je w logiczną i stopniowaną kolejność.
“Zdobądź większy zasięg dla swojej siły oraz więcej siły dla swojego zasięgu.”
- Alexey Senart, StrongFirst Master Instructor

CERTYFIKACJA

Naucz się jak system hakowania ciała jakim jest Flexible Steel, w natychmiastowy sposób pozwala przekraczać ścianę dzielącą Ciebie i twoich uczniów od nowych rezultatów w sile oraz elastyczności.
Poznaj instrukcję stojącą za metodą oraz przekonaj się, że możesz wprowadzić założenia systemu gwarantujące bezpieczeństwo i efektywność.

Dołącz do Międzynarodowego Rankingu Instruktorów Flexible Steel i bądź natychmiastowo rozpoznawalny przez wyszukujących klientów. Sprawdź nasz zespół klikając tutaj >>

Otrzymaj nasz szczegółowy skrypt Flexible Steel Instructor Manual, który zawiera wszystkie receptury odblokowujące uparte i kłopotliwe braki w elastyczności, które podkopują twój ruch i moc.

Poznaj kroki progresji i regresji sensowne dla każdego. Techniki działające tak samo na najbardziej sztywnych i nieelastycznych klientów jak i działające na tych niewiarygodnie rozciągniętych dla ich jeszcze większej siły i elastyczności. System jest skalowalny dla praktycznie całej populacji klientów. To wszystko to dodatkowy zysk w twojej kieszeni.

Zobacz tutaj i poznaj więcej niesamowitych opinii i informacji o tym jak zostać Flexible Steel – kliknij tutaj lub tutaj.

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy