Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet

-30%

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Andżelika Stefańska-Kowalik treningi

SIŁA, ZDROWIE, SYLWETKA – podstawy treningu KETTLEBELLS dla początkujących

To kurs dla każdego, kto miał choćby minimalną styczność z odważnikami kettlebells i chce trenować samodzielnie. Ten materiał pomoże Ci zbudować większą świadomość jak ćwiczyć poprawnie, a jakich błędów unikać.

Nauczysz się trenować bezpieczniej i efektywniej. Techniki oraz plany treningowe z kursu pomogą Ci budować siłę, zadbać o sylwetkę i poprawić swoje zdrowie.

497 zł 347,90 zł

MOBILNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ – baza treningów dla osób uprawiających siedzący tryb życia

Ten kurs to doskonały sposób na powrót do aktywności fizycznej po długiej przerwie. Mobilność jest również wartościowym elementem codziennych treningów, dzięki którym Twoje ciało rozwinie zakresy ruchu, a Ty obniżysz ryzyko kontuzji.

297 zł 207,90 zł

Fundamenty silnego ciała - domowy program treningowy online

Jeżeli chcesz zacząć się ruszać, ale nie masz ochoty kupować sprzętu ani chodzić na siłownię, tutaj znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do skutecznych treningów w domu.

197 zł 137,90 zł

Siła 3 ruchów – zestaw ćwiczeń kettlebell

„Siła 3 Ruchów” to prosty i skuteczny zestaw ćwiczeń siłowych z kettlebell dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Dowiesz się, jak przygotować swoje ciało przed treningiem oraz jak zadbać o nie po pracy z trzema podstawowymi wzorcami ruchowymi, które będąc używane w życiu codziennym.

87 zł 60,90 zł
Asset 1

KOSZULKI Z RABATEM -30%

Tylko do wyczerpania zapasów!

BILET NA WORKSHOP STRONGFIRST z BONUSEM!

Dla tych, co chcą nauczyć się od podstaw jak trenować z kettlebells, chcą poznać metodykę treningu hardstyle kettlebell według StrongFirst lub/oraz jak najlepiej przygotować się do certyfikacji instruktorskiej SFG Kettlebell zgodnie z wytycznymi, zaleceniami i programami StrongFirst.

Szkolenia StrongFirst Workshops prowadzą wyłącznie licencjonowani przez StrongFirst Nauczyciele Siły (Teachers of Strength). W Polsce są to tylko dwie osoby będące równocześnie w randze Team Leadera. Jedną z nich jest Andżelika Stefańska-Kowalik (StrongFirst Elite Instructor/StrongFirst Team Leader).

Bilety już od od 350 zł

BONUS: Siła 3 ruchów – zestaw ćwiczeń kettlebell​

Z okazji roku tygrysa do każdego biletu na workshop otrzymasz w prezencie zestaw treningowy kettlebell o wartości 87 zł!

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy