Oficjalne StrongFirst

BODYWEIGHT WORKSHOPS

dla tych, co chcą nauczyć się od podstaw jak trenować z masą własnego ciała, chcą poznać metodytę treningu według StrongFirst lub/oraz jak najlepiej przygotować się do certyfikacji instruktorskiej SFG zgodnie z wytycznymi, zaleceniami i programami StrongFirst.

Szkolenia StrongFirst Workshops prowadzą wyłącznie licencjonowani przez StrongFirst Nauczyciele Siły (Teachers of Strength). W Polsce są to tylko dwie osoby będące równocześnie w randze Senior Instructor. Jedną z nich jest Andżelika Stefańska-Kowalik – StrongFirst Elite Instructor, Flexible Steel Instructor Specialist oraz StrongFirst Country Leader Bułgarii i Litwy.

Bodyweight 101: The Naked Warrior (Nagi Wojownik)


Dziś na miejskich outdoorowych siłowniach powszechne są budzące podziw wyczyny siłowe. Ponad dwadzieścia lat temu nie łatwo było znaleźć kogoś o porządnych umiejętnościach siłowych w treningu z masą własnego ciała, nie mówiąc już o osobach, które opanowały „wagę przodem” i inne bardziej zaawansowane techniki.

Gimnastycy byli wówczas jedynymi, którzy budowali siłę z użyciem masy własnego ciała, podczas gdy niczego nie podejrzewająca publiczność marnowała czas na kalisteniczne ćwiczenia z przesadnie dużą liczbą powtórzeń. Brakowało świadomości i wiedzy jak mistrzowsko opanować napięcia mięśni dla imponujących rezultatów siłowych.

Niedługo potem Pavel Tsatsouline napisał przełomową książkę „The Naked Warrior” („Nagi Wojownik”), która zapoczątkowała erę budowania siły z masą własnego ciała.

Na warsztatach Bodyweight 101 będziesz mieć okazję doświadczyć ponadczasowych lekcji płynących z „Nagiego wojownika” – dopracowanego do perfekcji przez ostatnie dwie dekady, jakie upłynęły od jego wydania:

Nie zgub się w gąszczu powszechnie dostępnych przypadkowych zestawów różnych ćwiczeń, które ostatecznie nie doprowadzą Cię do zamierzonego celu. Zaufaj sprawdzonym metodom StrongFirst i popartemu latami badań i doświadczeń procesowi treningowemu.

Poleganie na trendach i modnych ćwiczeniach prezentowanych w sieci przez popularnych influencerów możliwe, że zapewni Ci chwilową rozrywkę, ale jednocześnie cofnie Twoje postępy o lata.

Rozpocznij swoją przygodę z treningiem z masą własnego ciała, ucząc się języka siły i zaledwie dwóch ćwiczeń „bodyweight powerlifts”, które zrewolucjonizują Twoje pojmowanie budowania siły bez użycia sprzętu, ciężarów lub maszyn. Zarejestruj się i siła z Tobą!


Bodyweight 101: The Naked Warrior (Nagi Wojownik)


Bodyweight 201:
Hard Style Pullups & Abs

Istnieje wiele dobrych powodów, aby opanować podciąganie. Chociażby po to, aby pokonywać przeszkody mając na sobie ciężki strój lub aby zbudować mięśnie najszersze grzbietu gotowe do konfrontacji na macie. Warto też dodać, że doskonałość w podciąganiu jest silnie skorelowana z niską zawartością tkanki tłuszczowej…

Jakikolwiek jest Twój powód, musi być ważny – dlatego Twoje podciąganie zasługuje na to, aby było zrobione dobrze i wzbogacało Cię o prawdziwą siłę. Mówiąc wprost, większość tego co w sieciowych siłowniach uchodzi za „podciąganie się” nie jest tym, czym faktycznie być powinno. 


Aby wziąć udział w tych warsztatach, musisz być kompetentny w ćwiczeniach Swing, Get-up i Goblet Squat. Ignorujesz ​to ​na własne ryzyko.

Naucz się tych umiejętności podczas warsztatów Kettlebell 101, na treningach w akredytowanym klubie StrongFirst Gym lub trenując z certyfikowanym instruktorem StrongFirst SFG.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa, aby przestać udawać, oszukiwać siebie, albo dawać się oszukiwać w temacie prawidłowego podciągania się na drążku oraz chcesz w końcu poznać właściwą technikę, to warsztaty Bodyweight 201 zdecydowanie są dla Ciebie najlepszym wyborem.

Tu nauczysz się:

Dołącz do szkolenia i zacznij podciągać się z mocą. Zarejestruj się i Siła z Tobą!

Bodyweight 201: Hard Style Pullups & Abs

Wybierz rodzaj biletu i zarezerwuj swoje miejsce!

Pojedynczy
workshop

440 zł

Pakiet:
2 workshopy

880 zł 780 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 780,00 zł

Andżelika Stefańska-Kowalik

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst. Jako Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy (roczne szkolenie Blackroll® Therapy) certyfikowany przez REPs pomagam, osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. Trening i ruch bez bólu – to możliwe! 

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę instruktorów poza granicami Polski na certyfikacjach, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, Hiszpanii, Grecji, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu.

☆ POLITYKA ZWROTÓW ☆

Co w przypadku kiedy nie możesz pojawić się na szkoleniu? Bez względu na przyczynę, przez którą nie jesteś w stanie wziąć udziału w szkoleniu, które wykupiłeś/aś polityka zwrotów jest następująca: 

  • Do 14 dni od dnia zakupu szkolenia masz prawo zrezygnować z udziału w szkoleniu i odzyskać 100% wpłaconej kwoty.
  • Przy rezygnacji ze szkolenia w terminie od 14 dnia przed szkoleniem opłata za szkolenie nie jest zwracana.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie po upływie 14 dni od dnia zakupu i do 14 dnia przed szkoleniem dostajesz zwrot w wysokości 50% wpłaconej kwoty.

W każdym momencie po zakupieniu szkolenia i najpóźniej na 2 dni przed szkoleniem możesz odstąpić swoje wykupione miejsce innej osobie, która nie jest zapisana na szkolenie.  

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy