Oficjalne StrongFirst
KETTLEBELL WORKSHOPS

dla tych, co chcą nauczyć się od podstaw jak trenować z kettlebells, chcą poznać metodykę treningu hardstyle kettlebell według StrongFirst lub/oraz jak najlepiej przygotować się do certyfikacji instruktorskiej SFG Kettlebell zgodnie z wytycznymi, zaleceniami i programami StrongFirst.

Szkolenia StrongFirst Workshops prowadzą wyłącznie licencjonowani przez StrongFirst Nauczyciele Siły (Teachers of Strength). W Polsce są to tylko dwie osoby będące równocześnie w randze Senior Instructor. Jedną z nich jest Andżelika Stefańska-Kowalik – StrongFirst Elite Instructor, Flexible Steel Instructor Specialist oraz StrongFirst Country Leader Bułgarii i Litwy.

Kettlebell 101: Simple & Sinister™

Przestań akceptować kompromisy leżące pomiędzy mocą, a wytrzymałością, pomiędzy siłą, a elastycznością, pomiędzy byciem sportowcem, a wyglądaniem jak sportowiec.

Rozpocznij trening z kettlebell — jedynym narzędziem treningowym, które jest w stanie zapewnić Ci wszystkie aspekty ekstremalnej sprawności bez żadnych kompromisów.

Nikt nie wie jak posługiwać się tym narzędziem lepiej niż StrongFirst.

Uczestnictwo w warsztatach „Kettlebell 101” to jak wejście na strony przełomowej książki Pavla Tsatsouline’a „Kettlebell Simple & Sinister”.

Nauczysz się:

Dzień po warsztacie będziesz mógł ruszyć do przodu, żwawo w kierunku swoich celów.

Nowe terminy wkrótce!

Kettlebell 101:
Simple & Sinister™

Kettlebell 201:
The Rite of Passage

Po osiągnięciu imponującego i realnego standardu „Timeless Simple” z książki Pavla Tsatsouline’a „Kettlebell Simple & Sinister”, masz wybór i decyzję do podjęcia. Pozostań na minimalistycznej drodze Swingów i TGU, powoli realizując wyjątkowy cel „Sinister” lub spróbuj czegoś podobnego, ale nowego: Snatch oraz Clean i Military Press, czyli klasycznego programu Pavla - Rite of Passage z książki „Enter The Kettlebell”.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, musisz być kompetentny w ćwiczeniach Swing, Get-up i Goblet Squat. Ignorujesz ​to ​na własne ryzyko.

Naucz się tych umiejętności podczas warsztatów Kettlebell 101, na treningach w akredytowanym klubie StrongFirst Gym lub trenując z certyfikowanym instruktorem StrongFirst SFG.

Snatch jest „Carem Ćwiczeń z Kettlebell”. Dzięki bardziej wytężonej pracy mięśni i dwukrotnie dłuższej niż w Swing odległości, jaką ma do pokonania kettlebell osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty w swoim treningu. Bądź jak dynamit, uzyskaj wybuchową moc całego ciała, niezawodną kondycję i chwyt silny jak imadło. Spalaj tłuszcz i buduj wydolność jak nigdy dotąd. Aby to wszystko osiągnąć wystarczy Ci jeden odważnik kettlebell.

Gdy już nauczymy Cię umiejętności, z naszą docenianą i wysoką dbałością o szczegóły, podarujemy Ci plan treningowy Snatch według założeń Strong Endurance™.

Clean-and-Press jednorącz może rywalizować z każdym innym ćwiczeniem wyciskania, jeśli chodzi o siłę ramion i rozwój mięśni. Jest niezawodny, jeśli chodzi o zdrowie ramion, dzięki swojej perfekcyjnej ergonomii.

Military Press jest wyposażony w programowanie typu „Rite of Passage” – to prawdopodobnie najbardziej skuteczna progresja w historii.

Trzy wersje ROP (Rite of Passage) — „Jurassic”, „907 Hypertrophy” i „Heavy” — pozwolą ci robić kolejne postępy przez naprawdę długi czas.

Szkolenia Kettlebell 201 wyznacza wysokie cele i daje umiejętności oraz mapę drogową do ich osiągnięcia.

Kettlebell 201:
The Rite of Passage

Kettlebell 301: Gotowy do SFG

– certyfikacji instruktorskiej StrongFirst Kettlebell

Czas podnieść poprzeczkę i ustanowić solidny cel: Certyfikat instruktora SFG Kettlebell.

Wśród wielu wyzwań, z jakimi będziesz musiał/a się zmierzyć podczas tego zmieniającego życie wydarzenia, znajdują się ćwiczenia i trening na dwa odważniki kettlebell.

Jeśli uważasz, że masz już wystarczająco dużo siły i mięśnie rozwinięte na tyle, aby czuć satysfakcję z efektów treningu kettlebell, to zostań tu gdzie jesteś i kontynuuj swoją praktykę.

Jeśli nie, bo chcesz rozwijać się dalej, wejść na wyższy poziom i budować coraz mocniejsze ciało, to czytaj dalej.

Choć zasadne są argumenty wysuwane przez zwolenników tzw. treningu funkcjonalnego na korzyść ćwiczeń jednostronnych, unilateralnych, to przeoczyli oni jeden kluczowy punkt. Kiedy już osiągniesz pewien poziom siły i rozwoju mięśni, trudno jest go przekroczyć pozostając wyłącznie na etapie jednostronnego obciążenia.

Najsilniejsi ludzie podczas podnoszenia spektakularnych ciężarów stoją na obu nogach, naciskają w podłoże obiema stopami i ciągną obiema rękami. Ponieważ żadne jednostronne ćwiczenie nie jest w stanie odtworzyć wstrząsu układu hormonalnego wywołanego dużym obciążeniem obustronnym, bilateralnym.

(Żadne z powyższych nie umniejsza wartości treningu unilateralnego w celu dążenia do symetrii ciała, jednocześnie przygotowując się na asymetrię życia. Nie ma jednak sensu obwiniać śrubokręt za to, że jest słabym młotkiem. Warto mieć oba narzędzia, aby osiągać różne cele.)

Trening z dwoma odważnikami kettlebell ma niewybaczalnie wysoką barierę wejścia: mobilność, stabilność i symetria olimpijskiego sztangisty lub eksperta jogi. Przed dołączeniem do szkolenia Kettlebell 301 konieczne są umiejętności uczone na kursach Kettlebell 101 i 201.

Szkolenia Kettlebell 301 wyznacza wysokie cele i daje umiejętności oraz mapę drogową do ich osiągnięcia.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, musisz być kompetentny w kettlebell Swing, Get Up, Goblet Squat, Snatch, Clean i Military Press. Ignorując te wymogi robisz to na własne ryzyko.

Naucz się tych umiejętności podczas warsztatów Kettlebell 101, Kettlebell 201, w akredytowanym klubie StrongFirst Gym lub u certyfikowanego instruktora SFG.

Podczas Kettlebell 301 nauczysz się:

Dzień po warsztacie będziesz mógł ruszyć do przodu, żwawo w kierunku swoich celów.

Sprawdzimy też wszystkie techniki testowane na certyfikacji SFG I, aby dać Ci wskazówki co i jak należy poprawić, żeby zdać egzamin i zostać certyfikowanym instruktorem StrongFirst.

Po Kettlebell 301 jesteś prawie na miejscu — masz wszystkie narzędzia, aby przygotować się do zaliczenia i osiągnąć złoty standard w treningu kettlebell podczas certyfikacji instruktorskiej SFG Kettlebell. Uprawnienia, które z nami zdobędziesz są respektowane i uznawane na całym świecie, bo na wszystkich kontynentach możesz znaleźć szkoły i instruktorów StrongFirst. Zostań jednym z nich. Przygotuj się do tego profesjonalnie i wybierz oficjalny StrongFirst Workshop.

Kettlebell 301:
Gotowy do SFG

Wybierz rodzaj biletu i zarezerwuj swoje miejsce!

WARSZAWA - 18 maja 2024

Pakiet:
WARSZTAT 101+201

780 zł  690 zł

Najniższa cena pakietu w ciągu ostatnich 30 dni: 690,00 zł

KRAKÓW - 03 lutego 2024

Pojedynczy
workshop

440zł

Pakiet:
2 workshopy

880 zł  780 zł

Najniższa cena pakietu w ciągu ostatnich 30 dni: 730,00 zł

Pojedynczy workshop

400 zł

Pakiet:
2 workshopy

800 zł 730 zł

Pakiet:
3 workshopy

1200 zł 1050 zł

Pojedynczy
workshop

400 zł 350 zł

Pakiet:
2 workshopy

800 zł 620 zł

StrongFirst Kettlebell Workshops 101, 201, 301

Zobacz czego możesz spodziewać się na poszczególnych modułach Kettlebell 101, 201 oraz 301. Jeśli chcesz przygotowywać się do certyfikacji instruktorskiej StrongFirst SFG1, to najlepiej dla Ciebie będzie wziąć udział we wszystkich trzech modułach. 

Andżelika Stefańska-Kowalik

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst. Jako Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy (roczne szkolenie Blackroll® Therapy) certyfikowany przez REPs pomagam, osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. Trening i ruch bez bólu – to możliwe! 

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę instruktorów poza granicami Polski na certyfikacjach, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, Hiszpanii, Grecji, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu.

Wybierz warsztat i zarezerwuj swoje miejsce na STRONGFIRST WORKSHOP!

☆ POLITYKA ZWROTÓW ☆

Co w przypadku kiedy nie możesz pojawić się na szkoleniu? Bez względu na przyczynę, przez którą nie jesteś w stanie wziąć udziału w szkoleniu, które wykupiłeś/aś polityka zwrotów jest następująca: 

  • Do 14 dni od dnia zakupu szkolenia masz prawo zrezygnować z udziału w szkoleniu i odzyskać 100% wpłaconej kwoty.
  • Przy rezygnacji ze szkolenia w terminie od 14 dnia przed szkoleniem opłata za szkolenie nie jest zwracana.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie po upływie 14 dni od dnia zakupu i do 14 dnia przed szkoleniem dostajesz zwrot w wysokości 50% wpłaconej kwoty.

W każdym momencie po zakupieniu szkolenia i najpóźniej na 2 dni przed szkoleniem możesz odstąpić swoje wykupione miejsce innej osobie, która nie jest zapisana na szkolenie.  

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy