Oficjalne StrongFirst BARBELL WORKSHOPS

Jest to szkolenie dla tych, którzy chcą nauczyć się od podstaw jak trenować ze sztangą (barbell), poznać metodykę treningu według StrongFirst lub/oraz jak najlepiej przygotować się do certyfikacji instruktorskiej StrongFirst Lifter (SFL) zgodnie z wytycznymi, zaleceniami i szkoły Pavla Tsatsouline’a.

Szkolenia StrongFirst Workshops prowadzą wyłącznie licencjonowani przez StrongFirst Nauczyciele Siły (Teachers of Strength). W Polsce są to tylko dwie osoby będące równocześnie w randze Senior Instructor. Jedną z nich jest Andżelika Stefańska-Kowalik – StrongFirst Elite Instructor, Flexible Steel Instructor Specialist oraz StrongFirst Country Leader Bułgarii i Litwy.

Barbell 101: Siła dla Ludu!

Albo nigdy nie dotykałeś sztangi, albo bawiłeś się nią w przeszłości. Teraz wybierasz bycie silnym i chcesz robić to dobrze.

Na warsztacie Barbell 101 nauczysz się:

Barbell 101:
Siła dla Ludu!

Barbell 201:
Stand Strong

Barbell 201 to oldschoolowy trening w najlepszym wydaniu: Military Press i Zercher Squat.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, musisz być kompetentny w ćwiczeniach Swing, Get-up i Goblet Squat. Ignorujesz ​to ​na własne ryzyko.

Naucz się tych umiejętności podczas warsztatów Kettlebell 101, na treningach w akredytowanym klubie StrongFirst Gym lub trenując z certyfikowanym instruktorem StrongFirst SFG.

Wyciskanie Żołnierskie to klasyk, który należy traktować właściwie. Inni pokażą ci, jak wyciskać prosto i słabo – lub jak niechlujnie umieszczać ciężar nad głową. My wyciskamy prosto i mocno, tak jak robili to sowieccy ciężarowcy na początku lat sześćdziesiątych.

Przysiad Zerchera to najlepszy „przysiad dla ludzi”! Prosta technika. Nie obciąża nadgarstków, barków ani łokci. Nie potrzeba stojaka ani spottera. Świetne przekłada się na wyniki sportowe i pozostałe aktywności. Jako bonus niewiarygodny efekt treningu brzucha.

Dwa ćwiczenia w pełni obsługujące cykl „Program – Rosyjskie odliczanie”, aby Twoja siła gwałtownie wzrosła.

Barbell 301:
SFL Ready

Ostatnim krokiem na drodze do udziału w Certyfikacji Instruktorskiej StrongFirst Lifter i jej zaliczenia jest opanowanie przysiadu. Jeśli zależy ci na budowaniu jak największej masy mięśniowej, jaką może udźwignąć twoja rama, musisz wykonywać przysiad Back Squat – nie ma w tym kwestii żadnych „ale”.

Zrobione dobrze, Back Squat jest budowniczym, który nie ma sobie równych. Źle zrobiony może cię zrujnować na dobre. Nasze instrukcje jak go wykonywać są obsesyjnie precyzyjne.

Front Squat jest bardziej demokratyczny. Dla większości sportowców jest to lepszy wybór niż Back Squat – chyba że hipertrofia jest najwyższym priorytetem.

Good Morning to kolejne ćwiczenie „ograniczonego dostępu”. Jest to „grindowy” odpowiednik swingu z kettlebell. GM trenuje cały tylny łańcuch, od podstawy czaszki do stóp. Przyrosty siły bezpośrednio przenoszą się na SQ, DL i wiele innych zastosowań sportowych.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, musisz być kompetentny w martwym ciągu (konwencjonalnym lub sumo), wyciskaniu na ławce i wyciskaniu wojskowym.

Naucz się tych umiejętności podczas warsztatów Barbell 101, warsztatów Barbell 201, w akredytowanym klubie StrongFirst Gym lub u certyfikowanego instruktora StrongFirst SFL.

Ignorujesz to ​​na własne ryzyko; może się okazać, że stoisz i robisz notatki.

Barbell 301 zapewni Ci wszystkie narzędzia potrzebne do przygotowania się do najbardziej ekskluzywnej i szczegółowej certyfikacji instruktorskiej treningu siły ze sztangą – StrongFirst Lifter (SFL) – w tym konkretny cykl treningowy specjalnie zaprojektowany, aby przygotować Cię do testów.

Barbell 301:
SFL Ready

Wybierz rodzaj biletu i zarezerwuj swoje miejsce!

04 LUTEGO 2024

BARBELL 301:
SFL READY

440 zł

Pojedynczy
workshop

440 zł

Pakiet:
2 workshopy

880 zł 780 zł

Pojedynczy workshop

400 zł

Pakiet:
2 workshopy

800 zł 730 zł

Pakiet:
3 workshopy

1200 zł 1050 zł

StrongFirst Barbell Workshops 101, 201, 301

Zobacz czego możesz spodziewać się na poszczególnych modułach Barbell 101, 201 oraz 301. Jeśli chcesz przygotowywać się do certyfikacji instruktorskiej StrongFirst Lifter SFL, to najlepiej dla Ciebie będzie wziąć udział we wszystkich trzech modułach. 

Andżelika Stefańska-Kowalik

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst. Jako Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy (roczne szkolenie Blackroll® Therapy) certyfikowany przez REPs pomagam, osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. Trening i ruch bez bólu – to możliwe! 

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę instruktorów poza granicami Polski na certyfikacjach, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, Hiszpanii, Grecji, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu.

Wybierz warsztat i zarezerwuj swoje miejsce na STRONGFIRST WORKSHOP!

☆ POLITYKA ZWROTÓW ☆

Co w przypadku kiedy nie możesz pojawić się na szkoleniu? Bez względu na przyczynę, przez którą nie jesteś w stanie wziąć udziału w szkoleniu, które wykupiłeś/aś polityka zwrotów jest następująca: 

  • Do 14 dni od dnia zakupu szkolenia masz prawo zrezygnować z udziału w szkoleniu i odzyskać 100% wpłaconej kwoty.
  • Przy rezygnacji ze szkolenia w terminie od 14 dnia przed szkoleniem opłata za szkolenie nie jest zwracana.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie po upływie 14 dni od dnia zakupu i do 14 dnia przed szkoleniem dostajesz zwrot w wysokości 50% wpłaconej kwoty.

W każdym momencie po zakupieniu szkolenia i najpóźniej na 2 dni przed szkoleniem możesz odstąpić swoje wykupione miejsce innej osobie, która nie jest zapisana na szkolenie.  

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy