Zrealizujemy Twoje sportowe cele bez względu na czas i miejsce

Distance Coaching z Andżeliką Stefańską-Kowalik 
to indywidualne prowadzenie trenignowe online

Distance coaching Andżelika Stefańska Kowalik

Trener Personalny Online - Andżelika Stefańska-Kowalik

Brakuje Ci odpowiedniego klubu sportowego lub trenera personalnego w Twoim mieście? A może żałujesz, że nie mieszkasz w Krakowie, bo chciałbyś trenować pod opieką Andżeliki Stefańskiej-Kowalik, certyfikowanego Team Leadera StrongFirst?

Jeżeli świadomie podchodzisz do sportu i zdrowia, to na pewno masz  konkretne oczekiwania i cele, które po prostu trudno Ci zrealizować samodzielnie lub w Twoim mieście.

W efekcie brakuje Ci sposobów, aby osiągać sportowe ambicje i poprawiać wyniki w swojej bazowej dyscyplinie lub dbać o ciało tak, jak chcesz.

Jeżeli widzisz siebie w opisanej wyżej sytuacji, DISTANCE COACHING, czyli indywidualnie prowadzenie online przez Andżelikę to okazja dla Ciebie, aby rozwinąć swój potencjał sportowy pod jej profesjonalnym okiem.

Jak działa distance coaching z Andżeliką?

Twoje cele trenignowe

Najpierw określicie Twoje cele treningowe i na ich bazie powstanie dla Ciebie kompletny program rozwoju.

Współpraca online

Cała współpraca odbywa się online poprzez konsultacje, nagrywanie wideo do feedbacku i dziennik treningowy.

Indywidualne prowadzenie

Przez cały czas kontaktujecie się 1:1, a pełna uwaga i skupienie są skoncentrowane tylko na Tobie, Twoich potrzebach i celach.

Kto i w jaki sposób korzysta
z DISTANCE COACHING?

1. Trenerzy sportowi

Jeżeli jesteś trenerem, a przed Tobą ważna certyfikacja lub egzamin i chcesz mieć pewność, że będziesz w najwyższej formie, pomogę Ci się odpowiednio przygotować.

2. Sportowcy zawodowi i rekreacyjni

Jeżeli sport to ważna część Twojego życia i chcesz podnosić swoje wyniki w sporcie bazowym, możemy pracować nad kondycją, sprawnością, siłą lub innymi precyzyjnymi aspektami, które chcesz poprawić.

3. Osoby, które nie chcą trenować w klubie

Wiele osób korzystających z tej formy treningów, to osoby, które nie mają czasu lub ochoty jeździć do klubu i na siłownię lub ćwiczyć w grupie, ale oczekują konkretnych efektów treningowych.

Trener:
Andżelika Stefańska-Kowalik

Specjalizuje się w treningach budujących siłę przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączy filozofię Kung Fu i StrongFirst.

Zarządza klubem Centrum Sportu i Szkoła Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jest założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie prowadzi szkolenia poza granicami Polski, m.in. w USA, Chinach, Korei Południowej, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech. Jako StrongFirst Certified Team Leader uczy na certyfikacjach instruktorskich u boku Masterów StrongFirst.

Jest czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach.

Często podróżuje po świecie (Chiny, Meksyk) i bierze udział w seminariach podnosząc tym samym swoje umiejętności trenerskie jako instruktora sztuk walk. 

Andżelika Stefańska Kowalik treningi
Andżelika Stefańska Kowalik

Kluby i organizacje, z którymi Andżelika jest związana:

Indywidualne prowadzenie przez Andżelikę w
programie DISTANCE COACHING TO:

OPINIE ADEPTÓW I TRENERÓW O ANDŻELICE

Wiem jak bardzo Andzelika wierzy w drugiego człowieka - może i jest surowa, ale to tylko z korzyścią dla uczniów. Polecam doświadczyć na własnej skórze treningi z Andżeliką i obserwować ich skutki.
Andżelika Stefańska opinie
Paulina Frankowska
Trenerka
Andżelika to profesjonalistka w każdym calu. Jej polecenia, wskazówki czy rady wynikają z ogromnej wiedzy i doświadczenia, a biorąc pod uwagę, w jaki sposób je przekazuje, sądzę, że wielu trenerów mogłoby brać z niej przykład.
Artur Markowski
Student
Pierwszy raz poznałem Andżelikę kilka lat temu gdy uczęszczałem na zajęcia grupowe z Kettlebell. Niestety ze względu na obowiązki "dnia codziennego' oraz inne treningi zaprzestałem trenowania z Kettle'ami. Kilka miesięcy temu stwierdziłem, że potrzebuję treningu uzupełniającego (na co dzień uprawiam biegi długodystansowe), celem poprawy ogólnej sprawności oraz zwiększenia siły. Od razu pomyślałem, że praca pod okiem Andżeliki będzie idealna do osiągnięcia tego co potrzebuję. Całkowicie ufam jej jako trenerce. Posiada ogromną oraz szeroką wiedzę, która jest ciągle pogłębiana. Treningi, które dla mnie układa są wymagające, nie nudne, "skrojone" pod moje potrzeby. To co cenie w treningach "na odległość" to ciągły i natychmiastowy kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Jeśli potrzebujesz trenera, który NA PEWNO Cie zmotywuje do działania, to przestań szukać dalej i skontaktuj się z NIĄ.
Grzegorz Saletra
Student
Wspaniała osoba, otwarta bezpośrednia i prowadząca do celu. Współpraca z Andzeliką to poważna sprawa - dająca poważne efekty! Polecam jako trenera, doradcę i autora planów.
Andżelika Stefańska opinie o treningach
Mateusz Kwiatkowski
Trener
Trener przez duże "T". Ogromna wiedza, takie samo doświadczenie i świetne "oko trenerskie". Poza tym wspaniała osobowość, bardzo pomocna i otwarta, bardzo się cieszę, że mogłem Ją poznać 🙂 Jeśli szukasz trenera/instruktora, na którym się nie zawiedziesz, to właśnie znalazłeś
Łukasz D. Śliwa
Trener
Doświadczenie i pełen profesjonalizm - Andżelika jest genialna w swoim trenerskim fachu! Posiada niesamowitą intuicję, chętnie dzieli się wiedzą, jest otwarta, bezpośrednia, zaangażowana i inspirująca pod względem podejścia do sportu. Polecam z całego serca, najlepszy instruktor jakiego znam 🙂
Aleksandra Gonera
Studentka

Jak wygląda praca w programie
DISTANCE COACHING?!

1. Stworzenie indywidualnego planu treningowego

W pierwszym miesiącu Andżelika opracuje dla Ciebie plan pod ustalony cel oraz zmodyfikuje go, biorąc pod uwagę informacje zwrotne i analizę dziennika treningowego.

Plan pozwoli Ci sięgnąć po wymarzone rezultaty w optymalnym czasie oraz w bezpieczny dla Ciebie sposób.

Program treningowy

2. Stała opieka trenerska

Monitoring Twoich postępów polega na sprawdzaniu dziennika treningowego i udzielaniu wskazówek technicznych na podstawie dostarczonych materiałów (Twoich nagrań z treningów). Cotygodniowa komunikacja oznacza, że 4 razy w miesiącu będziesz mieć kontakt z Andżeliką, aby podsumować tydzień i nanieść ewentualne poprawki.

3. Modyfikacje planu

Z czasem plan będzie ewoluował, aby wciąż przesuwać Twoje granice siły i sprawności na wyższy poziom. Andżelika zadba o to, żeby skala trudności wzrastała równolegle do Twojej siły i umiejętności. Ten proces zapewni Ci ciągły rozwój i progres.

Program treningowy

Wykonaj pierwszy krok i dołącz do indywidualnego programu DISTANCE COACHING z Andżeliką Stefańską-Kowalik

PIERWSZY MIESIĄC OBEJMUJE:

Cena pierwszego miesiąca: 550 zł

Każdy kolejny miesiąc współpracy nad Twoim celem , na bazie opracowanego planu i na tych samych zasadach to 275 zł.

Andżelika Stefańska-Kowalik treningi

Często zadawane pytania:

Aby współpraca przyniosła rezultaty i korzyści dla studenta, to od samego początku jej trwania student musi spełniać następujące warunki:

  • być absolutnie szczery pod względem swojego stanu zdrowia oraz realizacji planu
  • obowiązkowo prowadzić dziennik treningowy, na podstawie którego nanoszone będą na plan jakiekolwiek zmiany
  • regularnie nagrywać video z wybranych technik, wyłącznie do wglądu dla trenera
  • wyposażyć się w potrzebny sprzęt treningowy lub korzystać z tego, co oferują kluby lub siłownie w najbliższej okolicy
  • rzetelnie stosować się do wskazówek trenera

Zależy jaki jest cel i z jakiego punktu wyjścia startujesz oraz od Twojego zaangażowania w realizację planu. Jeżeli masz pytania przed zakupem udziału, napisz na andzelika.stefanska@gmail.com.

Tak. Jeżeli Twój cel to stała współpraca nad budowaniem siły i sprawności, a masz ważny wyjazd (np. wakacje na Fidżi) i nie będziesz tam mieć możliwości trenowania (brak sprzętu itp.) przez 2 tygodnie, to możesz zawiesić treningi i wrócić do akcji po powrocie. Oczywiście na czas przerwy i tak otrzymasz od Andżeliki program absolutnego minimum do realizacji, który nie wymaga sprzętu, a pozwoli Ci utrzymać efekty dotychczas wykonanej pracy.  

Po prostu wykup pierwszy miesiąc współpracy z Andżeliką. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych, aby ustalić szczegóły.

Wejdź na profesjonalną ścieżkę realizacji Twoich sportowych celów pod okiem Andżeliki!