Pobierz Bezpłatny Poradnik

10 ŻELAZNYCH ZASAD
na start skutecznych i bezpiecznych treningów z KETTLEBELLS

Odkryj najważniejsze zasady i dobre praktyki, dzięki którym Twoja przygoda z treningami kettlebells będzie dobrym początkiem nowego stylu życia!

Distance coaching Andżelika Stefańska Kowalik

Zapisz się i odbierz bezpłatnie PORADNIK o 10 żelaznych zasadach treningów kettlebells

Czytając poradnik "KETTLEBELLS START":

poradnik-kettlebells2

Zasady bezpieczeństwa treningu

Poznasz najważniejsze zasady treningu wolnego od kontuzji oraz niebezpiecznych wypadków z odważnikiem.

poradnik-kettlebells2

Najlepsze praktyki treningu

Odkryjesz jak mieć najlepsze rezultaty treningów, dzięki mądremu zaangażowaniu i odpowiedniemu podejściu do treningu.

poradnik-kettlebells2

Zapomnisz o mitach i przyzwyczajeniach, które mogą Ci zaszkodzić

Reklamy i zdjęcia z siłowni oraz kult fotek na mediach społecznościowych to źródło wielu mitów i praktyk, które mogą Ci utrudnić treningi kettlebells, a nawet spowodować wypadki.

Autorka poradnika i zestawu ćwiczeń:

Andżelika Stefańska-Kowalik

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst i systemu Flexible Steel. Jako Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy (roczne szkolenie Blackroll® Therapy) pomagam, osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. Trening i ruch bez bólu – to możliwe! 

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę instruktorów poza granicami Polski na certyfikacjach, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu.

Pobierz poradnik i zestaw ćwiczeń, aby poprawić samopoczucie i atrakcyjność swojej sylwetki!

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złap TYGRRRRYSIE okazje -40% na kursy i koszulki

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy