Złap TYGRRRRYSIE deale na BLACK FRIDAY!

-40%

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Andżelika Stefańska-Kowalik treningi

SIŁA, ZDROWIE, SYLWETKA – podstawy treningu KETTLEBELLS dla początkujących

To kurs dla każdego, kto miał choćby minimalną styczność z odważnikami kettlebells i chce trenować samodzielnie. Ten materiał pomoże Ci zbudować większą świadomość jak ćwiczyć poprawnie, a jakich błędów unikać.

Nauczysz się trenować bezpieczniej i efektywniej. Techniki oraz plany treningowe z kursu pomogą Ci budować siłę, zadbać o sylwetkę i poprawić swoje zdrowie.

497 zł
298,20 zł

MOBILNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ – baza treningów dla osób uprawiających siedzący tryb życia

Ten kurs to doskonały sposób na powrót do aktywności fizycznej po długiej przerwie. Mobilność jest również wartościowym elementem codziennych treningów, dzięki którym Twoje ciało rozwinie zakresy ruchu, a Ty obniżysz ryzyko kontuzji.

297 zł
178,20 zł

Fundamenty silnego ciała - domowy program treningowy online

Jeżeli chcesz zacząć się ruszać, ale nie masz ochoty kupować sprzętu ani chodzić na siłownię, tutaj znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do skutecznych treningów w domu.

197 zł
118,20 zł

Siła 3 ruchów – zestaw ćwiczeń kettlebell

„Siła 3 Ruchów” to prosty i skuteczny zestaw ćwiczeń siłowych z kettlebell dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Dowiesz się, jak przygotować swoje ciało przed treningiem oraz jak zadbać o nie po pracy z trzeba podstawowymi wzorcami ruchowymi, które będąc używane w życiu codziennym.

87 zł
52,20 zł

Asset 1

KOSZULKI Z RABATEM -30%

Tylko do wyczerpania zapasów!

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy