Lepsza i silniejsza
wersja Ciebie? TAK!
Łap rabat na
dobry początek

-30%

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

SIŁA, ZDROWIE, SYLWETKA – podstawy treningu KETTLEBELLS dla początkujących

To kurs dla każdego, kto miał choćby minimalną styczność z odważnikami kettlebells i chce trenować samodzielnie. Ten materiał pomoże Ci zbudować większą świadomość jak ćwiczyć poprawnie, a jakich błędów unikać.

Nauczysz się trenować bezpieczniej i efektywniej. Techniki oraz plany treningowe z kursu pomogą Ci budować siłę, zadbać o sylwetkę i poprawić swoje zdrowie.

497 zł
347,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 347,90 zł

MOBILNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ – baza treningów dla osób uprawiających siedzący tryb życia

Ten kurs to doskonały sposób na powrót do aktywności fizycznej po długiej przerwie. Mobilność jest również wartościowym elementem codziennych treningów, dzięki którym Twoje ciało rozwinie zakresy ruchu, a Ty obniżysz ryzyko kontuzji.

297 zł
207,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 207,90 zł

Fundamenty silnego ciała - domowy program treningowy online

Jeżeli chcesz zacząć się ruszać, ale nie masz ochoty kupować sprzętu ani chodzić na siłownię, tutaj znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do skutecznych treningów w domu.

197 zł
118,20 zł

Siła 3 ruchów – zestaw ćwiczeń kettlebell

„Siła 3 Ruchów” to prosty i skuteczny zestaw ćwiczeń siłowych z kettlebell dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Dowiesz się, jak przygotować swoje ciało przed treningiem oraz jak zadbać o nie po pracy z trzeba podstawowymi wzorcami ruchowymi, które będąc używane w życiu codziennym.

87 zł
52,20 zł

Asset 1

KOSZULKI Z RABATEM -30%

Tylko do wyczerpania zapasów!

Autorka kursów

Andżelika Stefańska-Kowalik

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst i systemu Flexible Steel. Jako Trener Medyczny / Terapeuta Ruchowy (roczne szkolenie Blackroll® Therapy) certyfikowany przez REPs pomagam, osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi po kontuzjach i urazach wrócić do aktywności fizycznej, sprawności i pełni sił. Trening i ruch bez bólu – to możliwe! 

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę instruktorów poza granicami Polski na certyfikacjach, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, Hiszpanii, Grecji, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu.

Świętuj ROK TYGRYSA treningami ze zniżką nawet -30%!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy